Denizli’nin Yatağan ilçesindeki öğrenciler, okul sporları dart müsabakalarında büyük başarılar elde etti. Avrupa şampiyonu Esma Doğan, Türkiye şampiyonu olarak Milli Takıma katılma hakkı kazandı. Yatağanlı öğrenciler, kızlar ve erkekler kategorilerinde takım halinde Türkiye dereceleri elde etti. Antrenör Hasan Can ve öğretmenlerin desteğiyle başarıya ulaşan sporcular, dart sporunun kendilerine matematik ve stresle başa çıkma becerisi kazandırdığını belirtti.