Stefano Lavarini: Son topa kadar asla savaşmaktan vazgeçmedik!

Vodafone Sultanlar Ligi’nde şampiyonluğa ulaşan Fenerbahçe Opet’te başantrenör Stefano Lavarini ve yardımcı antrenör Salih Tavacı konuştu.

Takımının son sayıya kadar mücadele ettiğini belirten Stefano Lavarini, “Çok iyi hissediyorum. Süper Lig ve süper maç. İki büyük takımın iyi büyük şovuydu. Sonuca ulaştık ve son topa kadar asla savaşmaktan vazgeçmedik. Hepsine teşekkür ediyorum. Son sayıya kadar mücadele ettik. Çok sevinçliyim. Çok mutluyum” dedi.

Fenerbahçe Opet Yardımcı Antrenörü Salih Tavacı ise şu ifadeleri kullandı:

“Güzel bitti. Geriye dönüp baktığımızda yaptığımız her şeyin bu zamanlar için olduğunu zaten görüyorduk. Güzel bir mücadele oldu. Gerek bizim hatalarımız, gerek rakibin iyi oynamasıyla bu seri devam etti. Son noktayı güzel koyduk. Neredeyse hatasız oynadık. Sadece son sette geri dönüşleri oldu ama onda da izin vermedik. Bu taraftar inanılmazdı. Her zaman bizi destekliyorlar; Anadolu’da, burada. Her yerde… Onlara armağan olsun. Maçı sonuna kadar yaşadılar. Şimdi dinleneceğiz. Milli takımımıza Olimpiyatlarda ve Milletler Ligi’nde başarılar diliyorum. Oraya gidecek oyuncularımıza başarılar. Kalplerimiz onlarla. Herkese armağan olsun. Çok güzel noktaladık.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir