Linet’in duygusal anları! ‘Annem’ şarkısını söylerken ayakta zor durdu

2022 yılında annesini kaybeden Linet, Anneler Günü’nde sahne aldığı Maslak’taki bir mekanda duygusal anlar yaşadı. Daha önce çıktığı sahnesinde annesi için: ‘Beni sahnede dünyanın en güzel bakışları ile izlerdi. Sizler de öyle bakıyorsunuz ama o başkaydı. Tam bir Osmanlı kadınıydı annem. Bu eserleri de ondan öğrendim. Bu gece teyzem de burada, çok mutluyum, anneciğimi anmak istedim. Hayata sevdiklerimize sarılarak devam edelim.’ ifadelerini kullanan ünlü isim, geçtiğimiz gün sahne aldığı mekanda da ‘Annem’ şarkısını söylerken zor anlar yaşadı.

“YOLUN IŞIKLA OLSUN CANIM ANNEM”

Annesinin kaybını sosyal medya hesabından duyuran Linet şu ifadeleri kullanmıştı:

Canım annem, hocam Leyla Özgecan Hakk’ın rahmetine bugün ulaştı. Seninle bu hayat yolculuğunda paylaştığım her şey için şükürler olsun. Yol arkadaşım, yolun ışıkla olsun canım annem…

 SAHNE SONRASI DUYGUSAL ANLAR

Maslak’ta sahne alan Linet sahne sonrası Anneler günüyle ilgili duygularını dile getirdi. Şarkıcı, “Anneler Günü bu sene çok buruk geçecek. Büyük bir eksiklik büyük bir boşluk ama yine de bütün annelerin Anneler Günü’nü kutlarım annelerine sıkı sıkı sarılsınlar. Anne dediğiniz zaman akan sular durur. İlk defa ‘Annem’ şarkısını okudum şu zamana kadar hiç cesaret edemedim belki de o korkudan dolayı hiç okumadım.

Gökhan Tepe’nin şarkısı ‘Annem’ her zaman sevdiğim en güzel şarkıydı. Bugün de şarkıyı hızlı bir şekilde geçtim hep bir kulak arkası yapıyordum ezberleyip sahneye çıkıp sonunda okudum ve gözyaşlarımı içime aktarmak istedim başaramadım sahneyi o an terkedip sahne arkasında ağlamayı seçtim. Yoksa sahnede düşüp bayılacaktım kendimi zor tuttum. Harika bir şarkı harika bir beste ama işte gel deyince başka diyarlardan gelinmiyor içimize atıyoruz” dedi.

“BEN ŞARKI SÖYLEMEYİ SEÇTİM”

Linet, “Annenizin sizden hiç son bir isteği oldu mu mürüvvetinizi görmek istedi mi?” sorusuna, “Tabii her zaman söylemiştir, ‘bir torunum olmasını seni evlenirken göreyim’ diye… Bizim hayatımız çok yoğun geçiyor her zaman istediğimiz şeyler olmuyor ben şarkı söylemeyi seçtim ama benim en mutlu olduğum şey annemle doya doya dolu dolu bir hayat geçirmekti” yanıtını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir