Almanya’da 9,9 Milyon Euro’luk Jackpot (Loto) zengini Türk, belgesele konu oldu

Sosyal medya hesabını aktif Kullanan Chico (Çiko) lakaplı Kürşat Yıldırım, kazancını birkaç şirket kurarak ve gayrimenkul alımlarıyla yönettiğini, hala 7 milyon eurodan (243.3 milyon TL) fazlasına sahip olduğunu açıkladı.

43 yaşındaki lüks yaşam düşkünü Kürşat hakkında SAT 1 TV kısa belgesel hazırladı. Kürşat Yıldırım parayı nasıl değerlendirdiğini detaylarıyla anlattı.

Kazandığı günden bu yana Almanya’da şatafatlı bir yaşam süren Kürşat Yıldırım, Instagram’daki takipçileriyle yaşam tarzını da düzenli olarak paylaşıyor. Spor arabalar, lüks tatiller ve sürekli yeni alımlar, takipçilerinin akıllarında bir soru işareti bıraktı:

Acaba Chico’nun kazandığı paralardan ne kadar kaldı?

Kürşat Yıldırım durumunu şöyle açıklıyor:

“O on milyondan hala çok şey kaldı!.Yedi milyon eurodan fazlasını hala koruyorum, ancak bu tutarın tamamı nakit değil.”

Kazancını akıllıca yatırımlarla değerlendirdiğini belirten Chico Kürşat “Birkaç şirket kurdum ve sosyal medya üzerinden gelir elde ediyorum. Ayrıca bir influencer olarak büyük şirketlerle işbirlikleri yapıyorum” dedi.

Kazancını gayrimenkul alarak da değerlendirdiğini ifade eden Chico Kürşat “Yedi ev aldım, bunlardan beşi zaten ödendi. Ayrıca arabalarım ve mücevherler için yarım milyon Euro harcadım” diye konuştu.

Kürşat’ın mali durumu ve yaşam tarzına daha yakından bir bakış atmak için belgesel çekildi.

Kürşat’ın Jackpot deneyimleri SAT 1 kanalında yayınlanan “Para Hakkında Konuşulur!” belgeselinde ele alındı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir